Aktualitet

Po rregullonte antenën, 41-vjeçari bie nga kati i pestë

               Publikuar në : 16:45 - 06/10/20 liberale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të martë në lagjen nr. 5 në Pogradec.

Mësohet se 41-vjeçari Aurel Spaho ka rënë nga kati i pestë i banesës së tij në mënyrë aksidentale, teksa po regullonte antenën e shtëpisë dhe fatkeqësisht ka humbur jetën.

Trupi i pajetë i 41-vjecarit u dërgua në morgun e qytetit

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back