Globi

Po paguante faturën e ujit, burri pëson atak kardiak dhe dërgohet me urgjencë

Shkruar nga Liberale
Po paguante faturën e ujit, burri pëson atak kardiak dhe dërgohet

Një situatë e rëndë ka ndodhur në Turqi pasi një burrë ka pësuar atak kardiak teksa paguante faturën e ujit.

Ai është ndjerë keq teksa fliste me sportelistin, ndërsa shumë njerëz i kanë ardhur në ndihmë.

Menjëherë është thirrur ambulanca dhe e kanë dërguar në spital.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH