Showbiz

"Po mbahet padrejtësisht në burg", Kim Kardashian i del në mbrojtje reperit

Shkruar nga Liberale
"Po mbahet padrejtësisht në burg", Kim Kardashian i del

Kim Kardashian ka dalë në mborjtje të reperi Gunna, i cili po qëndron i burgosur.

Ajo shpreh se 29-vjeçari po mbahej brenda pa prova, pasi ai u akuzua në muajin maj me bashkëpunëtorin e tij, Young Thug, 31 vjeç dhe 26 të tjerë për vrasje dhe grabitje me armë.

“Imagjinoni të uleni në një qeli burgu për 155 ditë pa asnjë detyrim, kur prova e vetme kundër jush është një faturë për xhama të zinj të makinës dhe dikush që thotë se nuk keni qenë në një bandë. Ky është vendi ku miku im e gjen veten sot pavarësisht se nuk kishte asnjë provë që ai kreu një krim”, thotë ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH