Aktualitet

Po lahej në det, mbytet 4-vjeçari nga Tirana

               Publikuar në : 19:53 - 05/09/20 liberale

Një 41-vjeçar ka humbur jetën teksa lahej në detin Adriatik.

Sipas informacioneve zyrtare, sot rreth orës 17:20, tek “Plazhi i Gjeneralit”, në Kavajë, shtetasi E.M.,41 vjeç, banues në Tiranë, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back