Aktualitet

Po lahej në det, mbytet 4-vjeçari nga Tirana

Shkruar nga Liberale
Po lahej në det, mbytet 4-vjeçari nga Tirana

Një 41-vjeçar ka humbur jetën teksa lahej në detin Adriatik.

Sipas informacioneve zyrtare, sot rreth orës 17:20, tek “Plazhi i Gjeneralit”, në Kavajë, shtetasi E.M.,41 vjeç, banues në Tiranë, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH