Showbiz

Plot 18 vite në skenë, pengu i madh i aktores së Portokallisë me të atin

Shkruar nga Liberale
Plot 18 vite në skenë, pengu i madh i aktores së

Albana Perhati, të cilën e shohim çdo të dielë për plot 18 vite, e ftuar në studion e “Ftesë në 5” në lot ajo ka tregoi pengun më të madh të jetës, e cila e ka shoqëruar prej vitesh.

Ajo është një nga aktoret më të pëlqyera në skenën e “Portokallisë”.

Për shkak të pamundësisë fizike i ati nuk e ka parë kurrë duke performuar. Gjatë gjithë karrierës së saj në stolin e publikut të “Portokallisë” i ati nuk ka qenë kurrë.

“Kam edhe një peng që se kam thënë kurrë. Fakti që prindërit e mi janë jashtë dhe pamundësia e prindërve të mi për të ardhur në Shqipëri. Dhe se kam pasur kurrë për gjithë këto vite të më shohë duke performuar. Është një nga pengjet e mia. Kurrë nuk ka qenë në sallë të më shikojë live është një pamundësi fizike”, tha Albana.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH