Globi

“Plas” sherri në një lokal nate në Greqi, plagoset me thikë shqiptari

Shkruar nga Liberale
“Plas” sherri në një lokal nate në Greqi, plagoset me

Plagoset shqiptari në Artemisa. I riu është plagosur me thikë nga tre persona, në orët e para të mëngjesit të së shtunës në një lokal nate në Artemisa.

Sipas raportimeve të mediave helene, tre personat janë përleshur me 22-vjeçarin shqiptar, kur papritur njëri prej tyre ka nxjerrë thikën dhe ka plagosur të riun, i cili ka mbetur i plagosur.

Pas ngjarjes, tre autorët hipën në një makinë dhe u larguan.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH