Aktualitet

Plas sherri në Kadastrën e Vlorës, të shkarkuarit s’lëshojnë zyrat

               Publikuar në : 11:29 - 11/09/19 V Liberale

Dy ditë më parë u shkarkuan drejtori dhe nëndrejtori i Kadastrës së Vlorës. Por mesa duket ky lajm nuk është pritur mirë nga këta të dy dhe për këtë arsye ka “plasur sherri” në këtë institucion.

Në vend të Alimadhit u emëruar juristi Alteo Nazëraj dhe nëndrejtorin Klodian Troci, e zëvendësoi Krenar Xhemali.

Shkak për shkarkimin u bë fakti se ata kishin shmangur zbatimin e disa vendimeve të gjykatës. /Gazeta Liberale

(Visited 128 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *