Aktualitet

Plas sherri në "Hell's kitchen" konkurrenti gjuan me shkelm picën

Shkruar nga Liberale
Plas sherri në "Hell's kitchen" konkurrenti gjuan me shkelm

Një sherr i madh ka ndodhur në  "Hell's kitchen". Shef Renato po kontrollonte picat e përgatitura nga Sokoli dhe Ledjoni dhe i tha se ato ishin të papjekura.

Renato: Picë e papjekur? E kontrollove? E kontrollove picën?

"Picë e papjekur", tha Renato dhe e hodhi në dysheme.

Sokoli u nevrikos, gjuajti me shkelm dhe u largua duke sharë.

"Zhduku nga kuzhina, zhduku mos të shikoj fare, dil përjashta", i bërtiti Renato.

"Nuk ishte e papjekur, e pranoj që brumi ishte pak i trashë, por nuk ishte e papjekur", tha Sokoli. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH