Aktualitet

Plas sherri në Durrës, plagoset me thikë një 50-vjeçar

Shkruar nga Liberale
Plas sherri në Durrës, plagoset me thikë një

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës, ku një 50 vjeçar ka mbetur i plagosur.

Burime zyrtare bënë me dije se në lagjen nr. 13 Durrës, gjatë në konflikti të çastit është goditur me mjet prerës (thikë) nga një person ende i paidentifikuar, shtetasi B. F., 50 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Mësohet se, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH