Aktualitet

Plagoset me armë një person në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Plagoset me armë një person në Tiranë

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen '5 Maji' në kryeqytet.

Sipas Abc News, i plagosuri ka marrë një plumb në këmbë dhe aktualisht është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH