Aktualitet

Plagosen drejtuesit e dy automjeteve në Pogradec

               Publikuar në : 17:51 - 07/10/20 liberale

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin nacional Pogradec-Tiranë, në afërsi të fshatit Lin.

Dy automjete janë dëmtuar tërësisht nga përplasja mes tyre.

Mësohet se drejtuesit janë të plagosur dhe po i nënshtrohen mjekimeve.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back