Aktualitet

Pjesë e klaneve politike? Ja si përgjigjet Paloka

               Publikuar në : 22:19 - 15/04/19 V Liberale

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka i ftuar në emisionin “A Show” në News 24 tregoi detaje për veprimin e PD-së për djegien e mandateve, ndërsa thekson se vetë ai nuk ka qenë dakord me idenë që ky proces të kryhej në këto momente.

“Unë përpiqem të dalë në televizion sa më rrallë, sepse po dole shpesh bëhesh bajat. Nëse njerëzit do të dinë të na drejtojnë ne, sigurisht që ne do ta kemi më të vështirë të jemi kaq të poshtër sa jemi”, tha Paloka. 

Ai tha se kurrë nuk ka qenë pjesë e klaneve politike dhe për këtë, ai tha se mendimet e tij i ka thënë ashtu siç i ka menduar si me Berishën ashtu edhe me Bashën. /Gazeta Liberale

(Visited 1 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *