Showbiz

Përvjetori i parë i martesës, Erik Lloshi surprizon bashkëshorten

Shkruar nga Liberale
Përvjetori i parë i martesës, Erik Lloshi surprizon

Një vit më parë, këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi u kurorëzua në martesë me partneren e tij Romina. Dasma e çiftit ishte madhështore dhe u komentua nga të gjitha mediat në vend.

Sot Eriku dhe Romina festojnë përvjetorin e martesës e në këtë ditë të veçantë, këngëtari e ka surprizuar bashkëshorten me një dedikim publik.

"I lumtur qe te kam ne krahun tim te djathte shpirt. 1 vit me ty... Dhe shume vite te tjera lumturi me ty me presin. Te dua shume...", shkruan Eriku në postimin e fundit në Instagram ndërsa Romina i përgjigjet: "Të dua".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH