Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Përtej “5 qershorit”... mirëbesim

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Përtej “5 qershorit”...

Ambasadorja e SHBA apelon që çdo propozim përtej marrëveshjes së 5 Qershorit të mos bëhen pa besimin e njërës palë.

Edhe një javë kohë për palët që rregullat e zgjedhjeve të mos jenë të njëanshme, ndërsa Presidenti i cilëson ndryshimet kushtetuese kurs të kundërt me BE.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH