Globi

"Përshëndetje babi", pas vdekjes së babait djali i Berlusconit bën veprimin madhështor

Shkruar nga Liberale
"Përshëndetje babi", pas vdekjes së babait djali i

Pier Silvio Berlusconi, djali i dytë i Berlusconit ka zgjedhur mënyrën e veçantë për të dhënë një mesazh në kujtim të babait të tij të ndjerë. Në kullën e Mediaset të cilën vetë Silvio Berlusconi e themeloi shkruhet mesazhi: "Përshëndetje babi" dhe "Faleminderit Silvio".

Shumë qytetarë kanë mbërritur në godinat e Mediaset në Cologno Monzese për të shprehur mesazhet e ngushëllimit, raportojnë mediat e huaja.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH