Aktualitet

“Përqafimi i fitores”/ Nisin përgatitjet në Sheshin Skënderbej

               Publikuar në : 14:37 - 27/04/21 liberale

Kryeministri Edi Rama njoftoi më herët se në orën 18:00 do të zhvillohet pas rezultateve që PS-në e nxjerrin fituese me 74 mandate.

“Përqafimi i fitores”, siç e quajti Rama do të mbahet në Sheshin “Skënderbej”, i cili tashmë po bëhet gati.

Në fotot dhe videon e siguruar nga LSA, duket vendi ku do të mbajë fjalimin Rama, i njëjti me podiumin gjatë fushatës elektorale.

“Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores”, njoftoi më herët Rama.

<
>
sheshi-skenderbej-takimi-i-fitores-edi-rama-ps-zgjedhjet-25-prill-1 sheshi-skenderbej-takimi-i-fitores-edi-rama-ps-zgjedhjet-25-prill-6 sheshi-skenderbej-takimi-i-fitores-edi-rama-ps-zgjedhjet-25-prill-7 sheshi-skenderbej-takimi-i-fitores-edi-rama-ps-zgjedhjet-25-prill-9

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back