Aktualitet

Përplasja në Shkodër, reagon Berisha

               Publikuar në : 13:34 - 17/06/19 E Liberale

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video ku tregohet përplasja mes policisë dhe disa përfaqësuesve të PD për KZAZ-në në Shkodër.

Narkopolicia e shtetit të mafies përdor forcën për të pushtuar mjediset në pronësi të Bashkisë Shkodër! Rama ik! Sb”, – shkruan Berisha./ Gazeta Liberale

(Visited 3 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *