Aktualitet

Përplasi me makinë një vajzë 7-vjeçare, arrestohet shoferi

               Publikuar në : 11:55 - 28/08/20 liberale

Arrestohet shoferi i makines, qe perplasi nje te mitur, teksa kalonte rrugen.

Ngjarja ka ndodhur ne aksin Himare-Potam, dhe sipas policise ne pranga eshte vene shtetasi A. Xh., 49 vjeç, banues në Himarë.

“Ditën e djeshme duke drejtuar automjetin Toyota në aksin rrugorë Himarë-Potam, ka akidentuar një shtetase të mitur 7 vjeçare, e cila është jashtë rrezikut për jetën”- njofton policia.

NJOFTIMI 

Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin A. Xh., 49 vjeç, banues në Himarë, pasi ditën e djeshme duke drejtuar automjetin Toyota në aksin rrugorë Himarë-Potam, ka akidentuar një shtetase të mitur 7 vjeçare, e cila është jashtë rrezikut për jetën.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme. / Gazeta Liberale

Tags: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back