Aktualitet

Përplasen tre makina në Shkodër, plagoset një nga drejtuesit e tyre

               Publikuar në : 14:38 - 06/07/20 liberale

Tre makina janë përfshirë në një aksident në Shkodër mesditën e sotme. Mësohet se njëra nga makinat si pasojë e përplasjes ka dalë në anën tjetër të rrugës.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur një person, drejtuesi i njërit prej makinave, i cili është dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Si pasojë e aksidentit është krijuar radhe dhe trafik në hyrje të qytetit të Shkodrës, i cili u normalizua pas ndërhyrjes së policisë.

Sipas policisë, shkak i aksidentit dyshohet se ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back