Aktualitet

Përplasen makinat në rrugën Korçë-Pogradec, 2 të plagosur

Shkruar nga Liberale
Përplasen makinat në rrugën Korçë-Pogradec, 2 të

Dy persona raportohet se janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Korçë. Ngjarja u regjistrua mbrëmjen e sotme (7 tetor) në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Vloçisht.

Sipas informacioneve të para të policisë në aksident janë përfshirë dy makina, të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH