Aktualitet

Përplasen dy makina në Durrës, njëri prej shoferëve përfundon në spital

Shkruar nga Liberale
Përplasen dy makina në Durrës, njëri prej shoferëve

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës.

Policia njofton se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku ka mbetur i plagosur drejtuesi i njërit mjet.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:15, në Fllakë Durrës, një automjet me drejtues shtetasin A. Ç., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Sh. Sh., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH