Aktualitet

Përplasen automjetet në Shkodër, mbeten dy të plagosur

               Publikuar në : 09:06 - 10/09/19 LP

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotën në aksin Lezhë-Shkodër, në kryqëzimin e Blinishtit. Dy automjete, një tip Mercedez Benz’ dhe një tip ‘Caddy’, janë përplasur me njëri-tjetrin.

Për pasojë kanë mbetur dy të plagosur. Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të rrethanave që çuan në këtë aksident./Gazeta Liberale

(Visited 24 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *