Aktualitet

Përmbytet parku “Rinia”, i inaguruar më 1 qershor

               Publikuar në : 21:31 - 06/06/20 liberale

Shiu i pasdites së sotme ka përmbytur disa zona të Tiranës, mes të cilave edhe parkun “Rinia”.

Parku u inagurua më 1 qershor dhe projekti i rikonstruktimit të tij  kushtoi 1 miliard lekë nga bashkia e Tiranës.

Por shiu i sotëm i ktheu hapësirat mes kodrave të parkut në  pellgje të mbushura me ujë.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back