Aktualitet

Përmbytet parku "Rinia", i inaguruar më 1 qershor

Shkruar nga Liberale

Shiu i pasdites së sotme ka përmbytur disa zona të Tiranës, mes të cilave edhe parkun "Rinia".

Parku u inagurua më 1 qershor dhe projekti i rikonstruktimit të tij  kushtoi 1 miliard lekë nga bashkia e Tiranës.

Por shiu i sotëm i ktheu hapësirat mes kodrave të parkut në  pellgje të mbushura me ujë.

https://youtu.be/-mCn_6tiUTY

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH