Aktualitet

Përgjimet e antimafies, Kujtim Gjuzi: Rama ofron vetëm beton e...

Shkruar nga Liberale
Përgjimet e antimafies, Kujtim Gjuzi: Rama ofron vetëm beton e...

Deputeti Kujtim Gjuzi, në fjalën e tij të mbajtur në parlament, duke folur për përgjimet e antimafies italiisne, deklaroi se aty flitet për pazare të krimit.

Gjuzi thekson se ndërsa flitet kudo për përgjime kriminale, Rama del dhe qesh. Ai shton se Rama na ofron vetëm beton e PPP.

“Flitet për përgjime mafien, Rama del e qesh. Kryeministri nuk vjen në seancë dhe kjo është joserioze. Rama na ofron vetëm beton dhe PPP. Kjo është oferta e tij e çmendur. Ky parlament nuk duhet të ketë njerëz, që kanë dhënë urdhëra për të vrarë persona të tjera ”, deklaroi Gjuzi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH