Aktualitet

Përfundon votimi për shkarkimin e Bashës, nis numërimi i votave

Shkruar nga Liberale
Përfundon votimi për shkarkimin e Bashës, nis numërimi i

Delegatët e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike kanë votuar sot për shkarkimin e kryetarit Lulzim Basha.

Sipas informacioneve mësohet se të gjithë delegatët kanë shkuar në dhomat e votimit dhe tashmë ky proces ka përfunduar.

Nga ana tjetër bëhet me dije se ka nisur puna për numërimin e votave, ku në fund do të shihet vullneti i delegatëve të Këshillit Kombëtar nëse do të shkarkojnë Bashën apo jo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH