Showbiz

Përfundon si mos më keq “muaji i mjaltit”! Luizi pyetet për Kiarën, ai revoltohet: Ça dua unë në Stamboll, boll...

Shkruar nga Liberale
Përfundon si mos më keq “muaji i mjaltit”! Luizi pyetet

Pa kaluar as një muaj nga martesa, duket se ka shkuar edhe aq mirê muaji i mjaltit mes çiftit.

Luiz Ejlli është futur live në Instagram ku e ndiqnin mbi 30 mijê fansa dhe sigurisht që nuk munguan pyetjet në lidhje me partneren e tij, Kiara Tito, e cila ditën e djeshme ka udhëtuar drejt Stambollit për xhirimet e "Kepit të VIP-ave".

Dikush e pyeti Luizin se pse nuk ka shkuar në Turqi bashkë me partneren dhe ai i përgjigjet:

“Ça Stambolli, ça dua unë aty”.

Më pas një tjetër ndjekës e ka pyetur nëse e ka marrë malli për Kiarën dhe Ejlli iu përgjigj shkurt

“Boll”, tha ai. Këto përgjigje të Luizit janë parë si një krisje mes çiftit. Kiara nuk udhëtoi me Luizin në SHBA dhe u tha se kjo ndodhi për arsyen se nuk mori vizë. Por duket se diçka tjetër fshihet në marrëdhënien mes tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH