Showbiz

Përfundon në burg modelja e njohur, ja çfarë iu gjet në valixhe

Shkruar nga Liberale
Përfundon në burg modelja e njohur, ja çfarë iu gjet

Modelja e njohur Gigi Hadid ka përfunduar për pak orë në burg pasi është kapur me hashash në valixhe.

Ajo ishte në Aeroportin Ndërkombëtar Owen Roberts në Ishujt Kajman, ku gjatë kontrollit të bagazheve nga autoritetet, u zbulua lënda narkotike.

Dyshimet kanë qenë se modelja së bashku me mikun e Leah Nicole McCarthy transportonin drogë.

Pas disa orëve në Qendrën e Paraburgimit të të Burgosurve, ajo u lirua me kusht dhe u dënua me 1000 dollarë gjobë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH