Aktualitet

Përfshihet nga zjarri apartamenti në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Përfshihet nga zjarri apartamenti në Tiranë

Një apartament është përfshirë nga zjarri në Tiranë.

"Më datë 26.06.2023, në afërsi të ish-Ekspozitës, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit L. D., dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë nga një defekt në bombulën e gaz", njofton policia.

Mësohet se, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH