Aktualitet

Përfshihet nga flakët lokali në katin e katërt të Gjykatës së Lartë

Shkruar nga Liberale
Përfshihet nga flakët lokali në katin e katërt të

Lokali që ndodhet në tarracën e katit të katërt të Gjykatës së Lartë, është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:05 të mëngjesit të sotëm në kryqëzimin e rrugës Myslym Shyri” me rrugën “Ibrahim Rrugova”.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe ato të zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH