Aktualitet

Përfshihet nga flakët kamioni në rrugën Tiranë-Elbasan

Shkruar nga Liberale
Përfshihet nga flakët kamioni në rrugën Tiranë-Elbasan

Një kamion është përfshirë, teksa po qarkullonte në aksin e rrugës kombëtare Tiranë- Elbasan.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 07:55 mëngjesin e sotëm në afërsi të Tunelit të Krrabës.

Fatmirësisht nuk pati të lënduar, ndërsa shërbimi zjarrfikës ndërhyri për shuarjen e flakëve dhe rikthimin e normalitetit në qarkullimin e automjeteve në këtë aks rrugor, pasi u bllokua qarkullimi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH