Aktualitet

Përfshihet nga flakët fasoneria në Skrapar

Shkruar nga Liberale
Përfshihet nga flakët fasoneria në Skrapar

Një fasoneri në qytetin e Skraparit është përfshirë nga flakët.

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e zjarrit, por burime për “ABC News” bëjnë me dije se në momentin e shpërthimit ka pasur punonjës në fasoneri.

Po ashtu sipas informacioneve mësohet se punonjësit të alarmuar janë larguar nga ambientet e fasonerisë dhe aktualisht nuk raportohet për të lënduar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH