Aktualitet

Përfshihet nga flakët “Benzi” në sheshin “Nënë Tereza"

Shkruar nga Liberale
Përfshihet nga flakët “Benzi” në sheshin

Një mjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në sheshin “Nënë Tereza”.

Në pamjet e siguruara nga pamjet e postuara, shihet makina tërësish e shkrumbuar dhe një zjarrfikës pranë saj.

Nuk dihen shkaqet se si makina është përfshirë nga flakët, e po ashtu, nuk ka konfirmime nëse ka të lënduar. /BW

https://youtu.be/I-zMQObPaLs

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH