Showbiz

Pengesa e zgjidhje, çfarë do ju ndodhë në fundjavë sipas Meri Shehut

Shkruar nga Liberale
Pengesa e zgjidhje, çfarë do ju ndodhë në fundjavë

Astreologia Meri shehu ka shpërndarë parashikimin e yjeve për fundjavën, ku shkruan se Hëna e re në Ujor do të sjellë më shumë energji. Sipas saj, periudha e vështirë ka kaluar dhe tashmë pritet sqarimi i situatave dhe hapja e një dritareje të re drejt të ardhmes.

Dashi

Nje mundesi e re qellimesh dhe njohjesh te reja ju nxjerr nga nje periudhe e mbyllur dhe shume sindirike e me pergjegjesi te medha.

Demi

Nje propozim i ri pune mund te jete clirim per ju ne lidhje me karrieren dhe te menduarit ndryshe. Mund te ndodh edhe nje permbysje ne planet ekzistuese.

Binjaket

Nje pengese ne lidhje me udhetimet apo ceshtjet ligjore fillon te duket nga sot. Kjo duhet t'ju beje te mendoni te ndryshoni rruge apo stategji.

Gaforrja

Ju hapet mbas nje permbysjeje te madhe nje rruge e re ne ceshtjet tuaja ekonomike apo ne lidhje me detyrimet qe mund te keni.

Luani

Nje bashkepunim ekzistues do nxjerre probleme dhe do ju duhet te rishikoni mundesit e nje ndryshimi kontratash apo partneresh ne lidhje me punen.

Virgjeresha

Nje ndryshim pune dhe partneritieti ne pune ju detyron te beni edhe ndryshime me te medha ne jeten e perditeshme. Udhetime levizje dhe ndoshta edhe ndonje perballje te fuqishme.

Peshorja

Ka ardhur nje moment ku do deshironit me shume liri ne jeten personale dhe ti jepni fund kushtezimeve ne nje marredhenie. Kjo ju hap mundesine te zhvilloheni me shume.

Akrepi

Do ju hapet nje mundesi e re ne jeten e perditeshme me me shume njohje udhetime dhe kontakte ne media apo ne shkrime e publikime per te thene mendimet tuaja apo idte tuaja.

Shigjetari

Ne ceshtje te mesazhve dhe njohurive te reja do keni perparesi. Do keni takime me njerez interesante qe do ju fusin ne nje bote te re.

Bricjapi

Nje ceshtje e bllokuar ekonomike do filloj te sqarohet dhe do filloni te merrni pak me shume fryme. Por ne nje ceshtje personale do j'u duhet shume perballje qe te sqaroheni.

Ujor

Hena e re ne shenjen tuaj do ju cliroj nga nje moment pak i mbyllur ne pergjithesi dhe pa optimizem qe ju kishte pushtuar disa muaj. Fillon nje mundesi e re per ju.

Peshqit

Pavaresisht henes se re ne Ujor ju rigjenerimin dhe ndryshimin do ta mbani per vete duke zhvilluar apo dhene perparesi ndjenjave tuaja dhe clrimit apo revolucionit me veten.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH