Aktualitet

PD zbulon emrin e kryebashkiakut që pinte kokainë në lokal

Shkruar nga Liberale
PD zbulon emrin e kryebashkiakut që pinte kokainë në lokal

Ish-deputeti i PD-së ka zbuluar në një deklaratë për mediat, emrin e kryebashkiakut që pinte kokainë në lokal. Ai është kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla.

"Opinioni publik është tronditur sot nga pamjet sesi kryebashkiaku ilegjitim i Bulqizës, i emëruar nga Edi Rama, është duke konsumuar kokainë.

Kokaina, heroina, kanabisi, vjedhja, zhvatja janë cilësitë kryesore të kësaj bande që drejton sot vendin. Janë cilësitë e kryeministrit të Shqipërisë, që i ka klonuar tek emërimet e tij politike në pushtetin lokal dhe në administratën publike", tha Salianji.

Fotot u publikuan më herët nga gazetari investigativ, Artan Hoxha./Gazeta Liberale

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH