Aktualitet

PD dhe LSI i dërgojnë ndërkombëtarëve raport për 30 qershorin

               Publikuar në : 14:04 - 03/09/19 V Liberale

Kreu i PDK, Nard Ndoka dhe kreu i PR, Fatmir Mediu zbulojnë se Partia Demokratike ka përgatitur një raport të detajuar mbi shkeljet dhe paligjshmëritë në zgjedhjet e 30 qershorit dhe ua ka dërguar atë partnerëve ndërkombëtarë.

Por jo vetëm PD! Edhe LSI ka përgatitur një raport të sajin mbi zgjedhjet e 30 qershorit.

Ky raport po ashtu përmban prova se në 30 qershor, zgjedhjet u manipuluan. /Gazeta Liberale

(Visited 50 times, 1 visits today)

Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *