Aktualitet

Patozi: Përshëndes dorëheqjen e e parevokueshme të Ramës

               Publikuar në : 15:31 - 14/01/20 liberale

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi  ka ironizuar takimin e përfaqësuesve të opozitës për Reformën Zgjedhore.

Patozi shkruan se përshëndet dorëheqjen e kryeministrit Rama, duke i hapur rrugë dialogut kontruktiv mes maxhorancës me opozitën parlamentare dhe atë jashtëparlamentare

“Përshëndes dorëheqjen e  Edi Ramës

Më në fund një lajm i shumëpritur për qytetarët shqiptarë. Përshëndes dorëheqjen e parevokueshme të Edi Ramës, kryeministrit të qeverisë së krimit dhe të drogës, që i hapi rrugë dialogut kontruktiv mes maxhorancës me opozitën parlamentare dhe atë jashtëparlamentare për të mirën e Shqipërisë. Që prej sot gjithçka është e mundur…”, shkruan Patozi./Gazeta Liberale

Tags: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back