Aktualitet

Patos/ Zjarr në një sipërfaqe me ullishte dhe shkurre

               Publikuar në : 17:39 - 14/08/19 R Liberale

Një zjarr masiv ka rënë në një sipërfaqe me ullishte dhe shkurre në fshatin Siqece në bashkinë e Patosit.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar zjarrfikësja, e cila po punon për shuarjen e flakëve.

Terreni është i vështirë dhe era e fortë e vështirëson ndërhyrjen.

Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit.

(Visited 25 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *