Aktualitet

"Pastërtia e kandidatëve, Rama: S’jemi polici", në Gazetën Liberale

Shkruar nga Liberale
"Pastërtia e kandidatëve, Rama: S’jemi polici",

Kryeministri komenton apelin e ambasadores amerikane për të mos emëruar kandidatë me të kaluar kriminale dhe të korruptuar.

“Partitë verifikojnë në bazë të ligjit. Në bazë të ligjit, ne kemi bërë gjithmonë verifikimet. Nuk kemi asnjë mundësi të ngremë salla torturash”.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH