Aktualitet

Pasi tha se Albin Kurti mund të vritet, kërkon falje anëtari i Nismës

Shkruar nga Liberale
Pasi tha se Albin Kurti mund të vritet, kërkon falje anëtari i

Anëtari i Nisma Socialdemokrate, Haxhi Hoti, ka kërkuar falje publike pas komentimit në Facebook ku tha se Albin Kurti i ka dy opsione, ose ta lëshojë Kosovën ose mund të vritet.

Hoti ka thënë se ishte një gabim teknik dhe se nuk është qëndrim i subjektit që i takon, njofton Klan Kosova.

Ndaj këtij komentimi është distancuar edhe vet Nisma Socialdemokrate.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH