Kronikë

Pas sherrit e goditi qëllimisht me makinë, arrestohet 34 vjeçari në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Pas sherrit e goditi qëllimisht me makinë, arrestohet 34

Një 34-vjeçar ka gjetur mënyrën më të keqe për të shfryrë nervat, duke rrezikuar jetën e një personi.

Pas konfliktit që ka pasur me një person, 34-vjeçari e ka goditur qëllimisht me makinë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në rrugën “Kastriotët” në kryeqytet.

Me marrjen e denoncimit, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka arrestuar 34-vjeçarin nga Dibra, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH