Showbiz

Pas debatit të ashpër mes tyre/ Luizi mundohet t'i afrohet, Kiara e largon: Nuk e ndjej të puth

Shkruar nga Liberale
Pas debatit të ashpër mes tyre/ Luizi mundohet t'i afrohet, Kiara

Luizi u përpoq të zbuste situatën që u krijua mes tij dhe Kiarës. Ai doli në oborr dhe u ul pranë saj duke e përqafuar.

Kiara u shmang dhe i tha atiij të largohej, pasi nuk e ndjente as ta puthte dhe as ta përqafonte atë. Ajo madje i tha Luizit se me gjërat që bën, e bën atë të dalë si një fëmijë.

Këtu, ajo përmendi edhe momentin kur ra pa dashur brenda valixhes që ndodhej mbrapa derës në dhomën e garderobës. Ajo madje shtoi, se po i binte edhe këpuca e Evës mbi kokë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH