Aktualitet

Pas 5 orësh, Arben Ahmetaj del nga SPAK/ Çfarë deklaroi ish-ministri

Shkruar nga Liberale
Pas 5 orësh, Arben Ahmetaj del nga SPAK/ Çfarë deklaroi

Ish-ministri Arben Ahmetaj ka dalë nga ambientet e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, pas 5 orësh.

Ahmetaj nuk ka pranuar të japë deklaratë për mediat, teksa ka thënë se u paraqit vetëm për të sqaruar pozicionin e tij.

“Sqarova pozicionin tim, do vij sa herë të duhet”- ëhstë shprehur ai teksa largohej nga godina e SPAK.

Kujtojmë se ish-ministri akuzohet nga SPAK për shpërdorim detyre, korrupsion, pastrim parash dhe përfitime të paligjshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH