Showbiz

Partneri i saj në gjendje jo të mirë shëndetësore, ja reagimi i moderatores

Shkruar nga Liberale

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka qenë sëmurë dhe shkaktarin e kësaj gjendjeje, moderatorja e ka gjetur te “syri i keq”.

“E kanë marrë çunin e madh më sysh. Ka qenë sëmurë gjithë natën” shkroi ajo krahas fotografisë ku Dagz shihej duke fjetur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH