Aktualitet

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë, gazetari: Ja fokusi i fushatës elektorale

Shkruar nga Liberale
Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë, gazetari: Ja fokusi i

Partia Socialiste ka mbledhur sot Kryesinë.

Mësohet se kreu i PS-së, Edi Rama që në orën 8 të mëngjesit ka nisur një mbledhje me socialistët.

Gazetari Ergys Gjençaj tha për News 24, se në këto gati 2 javë të mbetura, Partia Socialiste do të përshpejtojë ritmin e fushatës dhe të ketë tubime më të mëdha se ato që jemi mësuar deri tani, ku fokusi është vendosur te mbjellja e pemëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH