Showbiz

Paris Hilton flet për komentet ofenduese për pamjen e djalit të saj

Shkruar nga Liberale
Paris Hilton flet për komentet ofenduese për pamjen e djalit të

Paris Hilton ishte tejet e lënduar komenteve për djalin e saj 10-muajsh, Phoenix, lidhur me madhësinë e kokës së tij.

“Nuk mund ta besoja se ata mund të ishin kaq të këqij për një fëmijë të vogël të pafajshëm,” tha Hilton, 42 vjeç, për ‘People Tuesday’.

“Mund të thuash çfarë të duash për mua, por ky është engjëlli im i vogël”, vazhdoi ajo. “Dhe nëse dikush thotë ndonjëherë diçka për ta lënduar atë, unë do të jem gjithmonë aty për ta mbrojtur atë.”

Ajo se zakonisht i injoron mesazhet që merr, por nuk mund të rrinte duarkryq dhe të mos thoshte asgjë kur fëmija i saj sulmohej. “Zakonisht, unë as nuk do të përgjigjesha, por thjesht më ishte thyer zemra që ka njerëz kaq mizorë në botë,” tha Hilton.

Ylli i “This Is Paris” tha më tej se “ndihet keq” për këdo që ndjen nevojën për të bullizuar një fëmijë.

“Ata janë aq të mjerë në jetën e tyre saqë flasin për një fëmijë në një mënyrë të tillë,” tha ajo.

Por Hilton pa edhe një fije shprese kur kuptoi se kishte kaq shumë fansa që e mbështesnin.

“Më bën të ndihem shumë mirënjohëse duke ditur se ka kaq shumë njerëz në botë që më duan dhe më mbështesin,” pranoi ajo.

Hilton shtoi se shumë ndjekës e kanë kërkuar që të mos i kushtojë vëmendje komenteve të vrazhda.

Hilton dhe Reum, 42 vjeç, u martuan në nëntor 2021. Javën e kaluar ata mirëpritën edhe një vajzë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH