Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: Parashikimi pesimist i FMN

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: Parashikimi pesimist i FMN

Fondi Monetar Ndërkombëtar parashikon se ekonomia shqiptare pritet të tkurret në 7.5% këtë vit.

Fondi ka ritheksuar qëndrimin e tij kundër amnistisë fiskale, si dhe ka kërkuar kujdes në menaxhimin e projekteve të partneritetit publik privat.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH