Aktualitet

Parashikimi i motit, sot dita më e ftohtë e javës

Shkruar nga Liberale

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do variojnë:

- në zonat malore nga -9ºC deri në 02ºC

- në zonat e ulëta nga -3ºC në 08ºC

- në zonat bregdetare nga 02°C në 10ºC.

Era do të fryej në drejtim Verior-Verilindor me forcë valëzimi deri në 4 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH