Aktualitet

Parashikimi i motit, 14 dhjetor

Shkruar nga Liberale
Parashikimi i motit, 14 dhjetor

Vijon moti i kthjellët dhe i ftohtë gjatë paradites kur temperaturat minimale ulen lehtë duke shënuar deri -6°C.

Mesdita sjell vranësira kalimtare në territor, më të shpeshta në veri dhe qendër megjithatë do të ketë rritje të lehtë në temperaturat e mesditës duke shënuar në rang vendi maksimumin prej 13°C.

Era gjatë gjithë ditës do të fryjë mesatare me drejtim verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë, por dallgë më të ulëta në brigjet detare.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH